%8
10.854,63 TL
11.798,51 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
bd_22857
Havale
CUDY GS2018PS2-200W
 16 Gigabit POE Port, 2 Uplink Gigabit Port ve 2 Gigabit SFP Yuvası, 1 Konsol Portu
 IEEE802.3at ve IEEE802.3af ile uyumlu
 Ethernet bağlantı noktası 10/100/1000M adaptif destekler
 Fansız tasarım, Doğal Soğutma, 1U Rack Montaj ile uyumlu
 PoE Güç Yönetimini Destekler, PoE izleme
 Yıldırım/Şimşek Koruma: Genel Mod 6KV, Diferansiyel Mod 4KV, ESD 15KV
 16-Port PoE + 2-Port Uplink
 10/100/1000Mbps Ethernet bağlantı Portları
 IEEE 802.3af / 802.3at standardına uyumlu
 Toplamda 200W PoE güç desteği
 16 PoE cihazının kurulumu için ideal
 Otomatik algılama teknolojisi, 802.3at PoE + (30W) cihazlara 802.3af PoE (15.4W) eski cihazlarla uyumluluğa sahiptir. 30W'a kadar güç sağlar.