DAHUA CS4218-16ET-240, 16Port, Megabit, PoE 240W, 2 Port SFP Gigabit Combo, Cloud Yönetilebilir, Switch
%5
7.389,61 TL
7.778,53 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
rb_CS4218-16ET-240
Havale
CS4218-16ET-240
16 Port PoE'li 18 Port Bulut Yönetimli Masaüstü Swicth
> PoE güç tüketimini ve PoE güç açma/kapama özelliğini yönetir. Akıllı PoE'yi destekler.
> Geniş bir çalışma sıcaklığı aralığı ve tamamen kapalı ve toz geçirmez tam metal kasa.
Teknik Özellikler
Donanım
Dahil Güç Adaptörü
Evet
Yetki Belgesi
Evet
Ethernet Bağlantı Noktası
16
Ethernet Port Hızı
10/100 Mb/sn
Optik Port Hızı
1000 Mb/sn
Ethernet Portu Uplink Hızı
Optik Port Uplink Hızı
1 Gbps
Fonksiyon Yuvalarının Açıklaması
Sıfırlama Düğmesi
1
Güç Kaynağı
Dahili güç kaynağı: 100-240 VDC, 47-63 Hz, maks. 4 A
Çalışma Sıcaklığı
–10 °C ila +55 °C (+14 °F ila +131 °F)
Çalışma Nemi
%5–%95 (RH), yoğunlaşmayan
Depolama Sıcaklığı
–40 °C ila +70 °C (–40 °F ila +158 °F)
Depolama Nemi
%5–%95 (RH), yoğunlaşmayan
Güç Tüketimi
Rölantide: ≤6 W ; Tam yükte: 265 W
Performans
Katman
Katman 2
Yönetim Türü
Akıllı Yönetilen Anahtar
MTBF
87.10 yıl
Anahtarlama Kapasitesi
7.2 Gbps
Paket Yönlendirme Oranı
5.36 Mp/sn
Paket Arabellek Boyutu
4 Mbit
Jumbo Çerçeve
15K Bayt
MAC Tablo Boyutu
8K
VLAN Numarası
32
İletişim Standardı
IEEE802.3; IEEE802.3u; IEEE802.3x; IEEE802.3ab; IEEE802.3z
Özellik
PoE Protokolü
IEEE802.3af; IEEE802.3at; Yüksek PoE; IEEE802.3bt
PoE Gücü
Bağlantı Noktası 1-2 ≤ 90 W, Bağlantı Noktası 3-16 ≤ 30 W, toplam ≤ 240 W
PoE Güç Tüketimi Yönetimi
PoE Pin Ataması
1,2,4,5(V+),3,6,7,8(V-)
Uzun Mesafe PoE İletimi
VLAN İşlevi
Port tabanlı VLAN
IEEE 802.3x Akış Kontrolü
DHCP İşlevi
DHCP İstemcisi
Ekipman Yönetimi
Web yönetimi; Uygulama yönetimi
Genel
Statik Koruma
Hava deşarjı: 8 kV; Temas deşarjı: 6 kV
Yıldırım Koruması
Ortak mod: 4 kV; Diferansiyel mod: 2 kV
Net ağırlığı
2,35 kg (5,17 lb)
Brüt ağırlık
3,0 kg (6,6 lb)
Ürün Boyutları
440 mm × 220 mm × 44 mm (17,32" × 8,66" × 1,73") (U × G × Y)
Paketleme Boyutları
540 mm × 342 mm × 90 mm (21,26" × 13,46" × 3,54") (U × G × Y)
Kasa Malzemesi
Metal levha
Kurulum
Masaüstü montajı; raf montajı
RJ45 Port : 16 Adet
RJ45 Veri Hızı : 100Mbps
PoE Port : 16 Adet
SFP Port : 2 Adet
Rack Kabin : Uyumlu
Yönetilebilir : Yönetilebilir
PoE Gücü Watt : 240W
Uplink Port : 2 Port
Materyal : ​Metal
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
GÜVENİLİR SİTE
ahmet yiğit | 29/04/2026
Aldığım ürün kapalı kutu teslim edildi. Teşekkür ederim.
GÜRKAN KETHÜDAOĞLU | 04/04/2026
Kargo çok hızlı. Ertesi gün teslim. Dahua intercom da harikaymış.
M... N... | 09/02/2026
Her şey için teşekkür ederim çok kaliteli bir firmasınız çok kaliteli ürün satıyorsunuz
Erdal Cingöz | 07/02/2026
A... G... | 26/12/2025
Hızlı ve güvenli.
EROL ÇAKMAK | 26/12/2025
Hızlı teslimat uygun fiyat için tşkler.
M... T... | 23/12/2025
KEMALETTİN DİN | 12/11/2025
Çok iyidi
Emrecan Gürbüz | 25/10/2025
İlgi, alaka ve hızlı teslimat için teşekkürler.
İ... O... | 20/08/2025
DAHUA CS4218-16ET-240, 16Port, Megabit, PoE 240W, 2 Port SFP Gigabit Combo, Cloud Yönetilebilir, Switch En ucuz DAHUA CS4218-16ET-240, 16Port, Megabit, PoE 240W, 2 Port SFP Gigabit Combo, Cloud Yönetilebilir, Switch Kredi kartına tek çekim 7.389,61 TL, DAHUA CS4218-16ET-240, 16Port, Megabit, PoE 240W, 2 Port SFP Gigabit Combo, Cloud Yönetilebilir, Switch ürünün özelliklerini detaylı incele, 7.389,61 TL'den başlayan indirimli fiyatları kaçırma! rb_CS4218-16ET-240