DAHUA PFS3006-4ET-36 4 PORT POE 10/100 2FE UPLINK 36W YONETILEMEZ SWITCH
PFS3006-4ET-36
4 Bağlantı Noktalı PoE ile 6 Bağlantı Noktalı Hızlı Ethernet Anahtarı
> 802.3af ve 802.3at standartlarını destekler
> Çalışma Sıcaklığı: -10°C ila +55°C
> 250 m uzun mesafe PoE iletimini destekler
> PoE bekçi köpeğini destekleyin
Donanım
Veri İletim Portu
10/100 Mbps Base-TX ile 4 PoE bağlantı noktası
10/100 Mbps Base-TX ile 2 yukarı bağlantı bağlantı noktası
Güç kaynağı
AC100–AC240V
Çalışma sıcaklığı
-10°C ila +55°C (-14°F–131°F)
Çalışma Nemi
%10–%90
Güç tüketimi
Rölanti: 0,5 W
Tam yük: 36 W
PoE
PoE Bütçesi
Port1-4 ≤30W, tüm PoE bütçesi ≤36W
PoE Standardı
IEEE802.3af, IEEE802.3at
PoE Pin Ataması
PoE: 1, 2, 4, 5(V+), 3, 6, 7, 8(V-)
Verim
Anahtarlama Kapasitesi
1,2 Gb/sn
Paket Yönlendirme Hızı
0.89 Mp/sn
MAC Tablo Boyutu
2 bin
Jumbo çerçeve
2048 bayt
İletişim Standardı
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3X
Verim
ESD
Hava tahliyesi: 8kV
Temas tahliyesi: 6kV
yıldırım geçirmez
Ortak mod: 6kV
Diferansiyel mod: 4kV
Net ağırlığı
0,56 kg (1,23 lb)
Brüt ağırlık
1,11 kg (2,15 lb)
Ürün Ölçüleri
(G×U×Y)
194,0 mm × 108,1 mm × 35,0 mm (7,64" × 4,26" × 1,38")
Ambalaj Boyutları
(G × U × Y)
Ambalaj kutusu: 303 mm × 262 mm × 72 mm (11,92" ×10,31" × 2,83")
Koruyucu kutu: 549 mm × 325 mm × 397 mm (21,61" ×12,80" × 15,63")
paket
Tek pakette 10 cihaz
sertifikalar
CE: EN60950;
FCC
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
GÜVENİLİR SİTE
ahmet yiğit | 29/04/2026
Aldığım ürün kapalı kutu teslim edildi. Teşekkür ederim.
GÜRKAN KETHÜDAOĞLU | 04/04/2026
Kargo çok hızlı. Ertesi gün teslim. Dahua intercom da harikaymış.
M... N... | 09/02/2026
Her şey için teşekkür ederim çok kaliteli bir firmasınız çok kaliteli ürün satıyorsunuz
Erdal Cingöz | 07/02/2026
A... G... | 26/12/2025
Hızlı ve güvenli.
EROL ÇAKMAK | 26/12/2025
Hızlı teslimat uygun fiyat için tşkler.
M... T... | 23/12/2025
KEMALETTİN DİN | 12/11/2025
Çok iyidi
Emrecan Gürbüz | 25/10/2025
İlgi, alaka ve hızlı teslimat için teşekkürler.
İ... O... | 20/08/2025
DAHUA PFS3006-4ET-36 4 PORT POE 10/100 2FE UPLINK 36W YONETILEMEZ SWITCH En ucuz DAHUA PFS3006-4ET-36 4 PORT POE 10/100 2FE UPLINK 36W YONETILEMEZ SWITCH Kredi kartına tek çekim 1.587,22 TL, DAHUA PFS3006-4ET-36 4 PORT POE 10/100 2FE UPLINK 36W YONETILEMEZ SWITCH ürünün özelliklerini detaylı incele, 1.587,22 TL'den başlayan indirimli fiyatları kaçırma! bd_19479