DELL Vostro 3530 N3409PVNB3530U i5-1334U 8GB 512GB SSD O/B Intel UHD 15.6'' DOS Siyah Notebook
%8
27.695,69 TL
30.104,01 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
g_38144
Havale
İşletim Sistemi : Linux-Ubuntu
Marka : DELL
Model : Vostro 3530
Ürün Kodu : N3409PVNB3530U
Bellek : 8 GB DDR4-3200 Mhz, 2 adet bellek yuvası
işlemci : Intel® Core i5-1334U processor 3.40 GHz (12M Cache, up to 4.60 GHz)
Ağırlık : 1,66 kğ başlangıç,
Garanti Süresi : 2 Yıl
Boyutlar : Yükseklik: 16,96 mm - 22,47 mm, Genişlik: 358,50 mm, Derinlik: 235,56 mm
Renk : Carbon Black - Siyah
EKRAN KARTI : Tümleşik Intel Iris Xe
Monitör : 15,6 inç, FHD 1920 x 1080, 120 Hz, parlama önleyici, %45 NTSC, 250 nit, IPS, 3,25 mm, AG, Düz