HIKVISION DS-2CD1141G2-LIUF 1/2.8''Cmos 4 MP 2.8mm Smart Hybrid Light POE Sesli Dome Smart Hybrid IP Güvenlik Kamera
%3
2.501,61 TL
2.578,98 TL
Lens : Odak Uzaklığı ve Görüş Alanı, Lens YuvasıM12, DiyaframF1.6, Lens TipiSabit odaklı lens, 2.8 ve 4 mm seçenekleriyle., İris TipiSabit, 2,8 mm, yatay görüş alanı 98°, dikey görüş alanı 54°, diyagonal görüş alanı 114°, 4 mm, yatay görüş alanı 78°, dikey görüş alanı 42°, diyagonal görüş alanı 93°
Ses : Çevresel Gürültü FiltrelemeEvet, Ses Örnekleme Hızı8 kHz/16 kHz, Ses TürüMono ses, Ses SıkıştırmaG.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC, Ses Bit Hızı64 Kbps (G.711 ulaw)/64 Kbps (G.711 alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 - 160 Kbp
Genel : Güç, MalzemeMetal ve Plastik, Saklama Koşulları-30 °C ila 60 °C (-22 °F ila 140 °F). Nem %95 veya daha az (yoğuşmasız)., Başlangıç ??ve İşletme Koşulları-30 °C ila 60 °C (-22 °F ila 140 °F). Nem %95 veya daha az (yoğuşmas, Dilİngilizce, Ukraynaca, Genel İşlevKalp atışı, bant engelleme önleme, ayna, parola koruması, e-posta yoluyla parola sıfırlam, 12 VDC ± 25%, 0.5 A, maks. 6 W, Ø5.5 mm koaksiyel güç fişi, ters kutup koruması,, PoE: IEEE 802.3af, Sınıf 3, maks. 7,5 W, BoyutØ121,4 mm × 97,7 mm (Ø4,8" × 3,8"), Paket Boyutları150 mm × 150 mm × 141 mm (5,9" × 5,9" × 5,6"), AğırlıkYaklaşık 550 g (1,2 lb.), Paket Ağırlığı ile birlikteYaklaşık 800 g (1,8 lb.)