RUIJIE RG-POE-50-60W-MG 25000Base- T POE ADAPTÖR
RG-POE-50-60W-MG
25000 Base- T PoE Adaptor
  • Ruijie
  • Hi-PoE Injector IEEE802.3bt
  • RJ45 MultiGigabit 10/100/1000/2500 Mbps Ports
  • Power 60 W
  • Maximum distance 100 m
  • Compact Design
Specs
  • Model    RG-POE-50-60W-MG
  • PoE features    Hi-PoE Type 3 According to IEEE standard 802.3bt
  • Power supply    30 W
  • Interface    2 RJ45 MultiGigabit 10/100/1000/2500Mbps Ports
  • Pinout    4 Pin Pairs 1, 2, 4, 5 (+) and Pins 3, 6, 7, 8 [%VAR%] (-)
  • Maximum range    100 meters
  • Operating temperature    0º C - 40º C
  • Dimensions    137,4 x 32,6 x 62,3mm