TENDA TEF1110P-8-102W 10 PORT 10/100 8 PORT POE 2 PORT GIGABIT UPLINK 102W YONETILEMEZ DESKTOP SWITCH
%3
2.705,03 TL
2.788,70 TL
Network standards IEEE 802.3、 IEEE 802.3u、IEEE 802.3x、IEEE 802.3af、IEEE 802.3at
LED Indicator 10* Link/Ack LED indicators
1 * Power LED indicator
Interfaces 8 * 10/100 Base-TX Ethernet ports (Data/Power)
2 * 10/100/1000 Base-TX Ethernet ports (Data)
Transmission media Recommended: CAT5/5e UTP or better
Dimension 177.5mmx104.0mmx26.0mm
Level of protection Lightning protection for ports: 6KV
Lightning protection for power: 4KV
ESD:
Air discharge: ±10kV
Contact discharge: ±8kV
Forwarding mode Store-and-forward
Switch capacity 5.6 Gbps
Packet forwarding rate 1.48Mpps
Buffer 448K
MAC address table 16K
PoE budget Single port: AF: 15.4W, AT: 30W
Whole device: 99W
Power consumption /
Input voltage 100-240V AC 50/60Hz
51V /2.1A DC(Power Adapter )
Mounting Desktop mounting: support
Wall mounting: support
Rack mounting:non-support
Environment Operating Temperature: 0℃~45℃
Storage Temperature: -40℃~70℃
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Certification FCC、CE、RoHS
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
GÜVENİLİR SİTE
ahmet yiğit | 29/04/2026
Aldığım ürün kapalı kutu teslim edildi. Teşekkür ederim.
GÜRKAN KETHÜDAOĞLU | 04/04/2026
Kargo çok hızlı. Ertesi gün teslim. Dahua intercom da harikaymış.
M... N... | 09/02/2026
Her şey için teşekkür ederim çok kaliteli bir firmasınız çok kaliteli ürün satıyorsunuz
Erdal Cingöz | 07/02/2026
A... G... | 26/12/2025
Hızlı ve güvenli.
EROL ÇAKMAK | 26/12/2025
Hızlı teslimat uygun fiyat için tşkler.
M... T... | 23/12/2025
KEMALETTİN DİN | 12/11/2025
Çok iyidi
Emrecan Gürbüz | 25/10/2025
İlgi, alaka ve hızlı teslimat için teşekkürler.
İ... O... | 20/08/2025
TENDA TEF1110P-8-102W 10 PORT 10/100 8 PORT POE 2 PORT GIGABIT UPLINK 102W YONETILEMEZ DESKTOP SWITCH En ucuz TENDA TEF1110P-8-102W 10 PORT 10/100 8 PORT POE 2 PORT GIGABIT UPLINK 102W YONETILEMEZ DESKTOP SWITCH Kredi kartına tek çekim 2.705,03 TL, TENDA TEF1110P-8-102W 10 PORT 10/100 8 PORT POE 2 PORT GIGABIT UPLINK 102W YONETILEMEZ DESKTOP SWITCH ürünün özelliklerini detaylı incele, 2.705,03 TL'den başlayan indirimli fiyatları kaçırma! bd_22284