TENDA TEF1118P-16-150W 16 PORT 10/100 POE 2 PORT UPLINK + 1 SFP 150W YONETILEMEZ DESKTOP SWITCH
%3
4.998,95 TL
5.153,56 TL
Donanım
Ağ Standartları
IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3x, IEEE802.3af/at
LED Göstergesi
16 * Link/Act LED'leri
1 * G1 LED'i
1 * G2/SFP2 LED'i
1 * PoE-MAX LED'i
1 * Güç LED'i
Arayüzler
16 * 10/100 Base-TX Ethernet portu (Veri/Güç)
2 * 10/100/1000 Base-T Ethernet portu (Veri)
1 * 1000 Base-X SFP portu (Combo)
İletim Medyası
Önerilen: CAT5/5e UTP veya daha iyisi
Fan miktarı
N/A
Boyut
294.0mmx178.8mmx44.0mm
Koruma Seviyesi
Portlar için yıldırımdan korunma: 6kV
Güç için yıldırımdan korunma: 6kV
ESD:
Hava deşarjı: ±10kV
Kontak deşarjı: ±8kV
Yönlendirme modu
Mağaza ve ileri
Switch Kapasitesi
7.2 Gbps
Paket Yönlendirme Hızı
5.36 Mpps
Buffer
1.25Mb
MAC Adres Tablosu
4K
Jumbo frame
N/A
PoE bütçesi
Tek port: AF: 15.4W, AT: 30W
Tüm cihaz: 130W
Güç Tüketimi
/
Giriş Voltaj
100-240V AC 50/60Hz
Montaj
Masaüstü montajı: destekler
Duvar montajı: destek yok
Raf montajı: destek yok
Çevre
Çalışma Sıcaklığı: 0℃~45℃
Depolama Sıcaklığı: -40℃~70℃
Çalışma Nemi: %10~90 yoğuşmasız
Depolama Nemi: %5~90 yoğuşmasız
Sertifikasyon
FCC、CE、RoHS
Yazılım
İşlevler
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
GÜVENİLİR SİTE
ahmet yiğit | 29/04/2026
Aldığım ürün kapalı kutu teslim edildi. Teşekkür ederim.
GÜRKAN KETHÜDAOĞLU | 04/04/2026
Kargo çok hızlı. Ertesi gün teslim. Dahua intercom da harikaymış.
M... N... | 09/02/2026
Her şey için teşekkür ederim çok kaliteli bir firmasınız çok kaliteli ürün satıyorsunuz
Erdal Cingöz | 07/02/2026
A... G... | 26/12/2025
Hızlı ve güvenli.
EROL ÇAKMAK | 26/12/2025
Hızlı teslimat uygun fiyat için tşkler.
M... T... | 23/12/2025
KEMALETTİN DİN | 12/11/2025
Çok iyidi
Emrecan Gürbüz | 25/10/2025
İlgi, alaka ve hızlı teslimat için teşekkürler.
İ... O... | 20/08/2025
TENDA TEF1118P-16-150W 16 PORT 10/100 POE 2 PORT UPLINK + 1 SFP 150W YONETILEMEZ DESKTOP SWITCH En ucuz TENDA TEF1118P-16-150W 16 PORT 10/100 POE 2 PORT UPLINK + 1 SFP 150W YONETILEMEZ DESKTOP SWITCH Kredi kartına tek çekim 4.998,95 TL, TENDA TEF1118P-16-150W 16 PORT 10/100 POE 2 PORT UPLINK + 1 SFP 150W YONETILEMEZ DESKTOP SWITCH ürünün özelliklerini detaylı incele, 4.998,95 TL'den başlayan indirimli fiyatları kaçırma! bd_22285