TENDA TEG1128P-24-410W 24 PORT 10/100/1000 POE 2 PORT UPLINK +2 SFP 410W YONETILEMEZ RACK MOUNT SWITCH
%8
9.606,87 TL
10.442,25 TL
Network standards IEEE 802.3
IEEE 802.3u
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3x
IEEE 802.3af
IEEE 802.3at
LED Indicator Power
Link/Act
PoE MAX
Interfaces (26)1GE RJ45 ports
(2)1GE SFP ports
Transmission media Recommended: CAT5/5e UTP or better
Fan quantity 1
Dimension 440mm*240mm*44mm
Level of protection Port: 6 KV
Power:6 KV
Forwarding mode Store-and-forward
Switch capacity 56Gbps
Packet forwarding rate 41.7Mpps
Buffer 4Mb
MAC address table 8K
PoE budget Single port: AF: 15.4W, AT: 30W
Whole device: 370W
Power consumption 410W
Input voltage 100-240V AC,50 / 60Hz
Mounting Rack mounting : support
Desktop mounting: support
Wall mounting: support
Environment Operating temperature:0°C - 45℃
Storage temperature:-40°C - 70°C
Operating humidity:10% - 90%,non-condensing
Storage humidity:5% - 90%,non-condensing
Certification FCC, CE, RoHS
Funtions One-key to change network mode:
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
GÜVENİLİR SİTE
ahmet yiğit | 29/04/2026
Aldığım ürün kapalı kutu teslim edildi. Teşekkür ederim.
GÜRKAN KETHÜDAOĞLU | 04/04/2026
Kargo çok hızlı. Ertesi gün teslim. Dahua intercom da harikaymış.
M... N... | 09/02/2026
Her şey için teşekkür ederim çok kaliteli bir firmasınız çok kaliteli ürün satıyorsunuz
Erdal Cingöz | 07/02/2026
A... G... | 26/12/2025
Hızlı ve güvenli.
EROL ÇAKMAK | 26/12/2025
Hızlı teslimat uygun fiyat için tşkler.
M... T... | 23/12/2025
KEMALETTİN DİN | 12/11/2025
Çok iyidi
Emrecan Gürbüz | 25/10/2025
İlgi, alaka ve hızlı teslimat için teşekkürler.
İ... O... | 20/08/2025
TENDA TEG1128P-24-410W 24 PORT 10/100/1000 POE 2 PORT UPLINK +2 SFP 410W YONETILEMEZ RACK MOUNT SWITCH En ucuz TENDA TEG1128P-24-410W 24 PORT 10/100/1000 POE 2 PORT UPLINK +2 SFP 410W YONETILEMEZ RACK MOUNT SWITCH Kredi kartına tek çekim 9.606,87 TL, TENDA TEG1128P-24-410W 24 PORT 10/100/1000 POE 2 PORT UPLINK +2 SFP 410W YONETILEMEZ RACK MOUNT SWITCH ürünün özelliklerini detaylı incele, 9.606,87 TL'den başlayan indirimli fiyatları kaçırma! bd_22288