Zalman ZM700-TXII 700W Dual Forward 120mm 80+ Power Supply Özellikleri
Genel Özellikler
Verimlilik80+
Güç Çıkışları1x Floppy, 4x IDE, 20+4 Pin, 6 x SATA, 4 x 6+2 pin PCIe
Desteklediği Güç700 Watt
Fan Yapısı120 mm Fan
PFCAktif
KorumaOPP/OVP/UVP/SCP
Ek Özellikler
Garanti24 Ay Garanti
Güç : 700 W
Fan Ebatı : 12 CM
Power Form : ATX
PFC : AKTİF PFC
Verimlilik : 80 PLUS
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
GÜVENİLİR SİTE
ahmet yiğit | 29/04/2026
Aldığım ürün kapalı kutu teslim edildi. Teşekkür ederim.
GÜRKAN KETHÜDAOĞLU | 04/04/2026
Kargo çok hızlı. Ertesi gün teslim. Dahua intercom da harikaymış.
M... N... | 09/02/2026
Her şey için teşekkür ederim çok kaliteli bir firmasınız çok kaliteli ürün satıyorsunuz
Erdal Cingöz | 07/02/2026
A... G... | 26/12/2025
Hızlı ve güvenli.
EROL ÇAKMAK | 26/12/2025
Hızlı teslimat uygun fiyat için tşkler.
M... T... | 23/12/2025
KEMALETTİN DİN | 12/11/2025
Çok iyidi
Emrecan Gürbüz | 25/10/2025
İlgi, alaka ve hızlı teslimat için teşekkürler.
İ... O... | 20/08/2025
ZALMAN ZM700-TXII V2, MegaMax, 700W, Aktif PFC, GAMING, ATX, Power Supply (PSU) En ucuz ZALMAN ZM700-TXII V2, MegaMax, 700W, Aktif PFC, GAMING, ATX, Power Supply (PSU) Kredi kartına tek çekim 3.516,24 TL, ZALMAN ZM700-TXII V2, MegaMax, 700W, Aktif PFC, GAMING, ATX, Power Supply (PSU) ürünün özelliklerini detaylı incele, 3.516,24 TL'den başlayan indirimli fiyatları kaçırma! rb_ZM700-TXII-V2
ZALMAN ZM700-TXII V2, MegaMax, 700W, Aktif PFC, GAMING, ATX, Power Supply (PSU)