ZALMAN ZM850-TMX2SE TeraMax2SE, 850W, 80Plus GOLD, ATX3.1, PCI5.1, Full Modüler, Aktif PFC, GAMING, ATX, Power Supply (PSU)
%5
6.898,04 TL
7.261,09 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
rb_ZM850-TMX2SE
Havale
ModelTeraMax II SE 850W (ZM850-TMX2SE)
YeterlikMaksimum %90 @ 230VAC, Tipik Yük
Boyutlar140(U) x 150(G) x 86(Y) mm
MTBF100.000 Saat
Ağırlık2,6 kg
Çalışma Sıcaklığı10~40℃
PFCAktif PFC
DüzenleyiciTUV, cTUVus, CE, CB, RoHS, EAC
TipATX Sürüm 3.1
KorumaOCP/OTP/OPP/OVP/UVP/SCP
Giriş Voltajı100-240VAC
Giriş Akımı12-6A
Giriş Frekansı50-60Hz
Fan Boyutu120 mm
Fan YatağıFDB Rulman
Kablolar (Konnektör)Anakart Kablosu x 1
EPS Kablosu x 2
PCI Express Kablosu (Bağlantı Noktası 2 adet) x 1
PCI Express Kablosu x 2
IDE (Bağlantı Noktası 3 adet) + FDD (Bağlantı Noktası 1 adet) Kablosu x 1
S-ATA Kablosu x 3
12V-2X6 Kablosu x 1
80 PLUSGOLD
Güç : 850 W
Fan Ebatı : 12 CM
Power Form : ATX
PFC : AKTİF PFC
Verimlilik : 80 PLUS Gold
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
GÜVENİLİR SİTE
ahmet yiğit | 29/04/2026
Aldığım ürün kapalı kutu teslim edildi. Teşekkür ederim.
GÜRKAN KETHÜDAOĞLU | 04/04/2026
Kargo çok hızlı. Ertesi gün teslim. Dahua intercom da harikaymış.
M... N... | 09/02/2026
Her şey için teşekkür ederim çok kaliteli bir firmasınız çok kaliteli ürün satıyorsunuz
Erdal Cingöz | 07/02/2026
A... G... | 26/12/2025
Hızlı ve güvenli.
EROL ÇAKMAK | 26/12/2025
Hızlı teslimat uygun fiyat için tşkler.
M... T... | 23/12/2025
KEMALETTİN DİN | 12/11/2025
Çok iyidi
Emrecan Gürbüz | 25/10/2025
İlgi, alaka ve hızlı teslimat için teşekkürler.
İ... O... | 20/08/2025
ZALMAN ZM850-TMX2SE TeraMax2SE, 850W, 80Plus GOLD, ATX3.1, PCI5.1, Full Modüler, Aktif PFC, GAMING, ATX, Power Supply (PSU) En ucuz ZALMAN ZM850-TMX2SE TeraMax2SE, 850W, 80Plus GOLD, ATX3.1, PCI5.1, Full Modüler, Aktif PFC, GAMING, ATX, Power Supply (PSU) Kredi kartına tek çekim 6.898,04 TL, ZALMAN ZM850-TMX2SE TeraMax2SE, 850W, 80Plus GOLD, ATX3.1, PCI5.1, Full Modüler, Aktif PFC, GAMING, ATX, Power Supply (PSU) ürünün özelliklerini detaylı incele, 6.898,04 TL'den başlayan indirimli fiyatları kaçırma! rb_ZM850-TMX2SE